Hakkımızda

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Bakım
Onarım
Montaj
Bakım

Asansör Bakım Hizmetimiz

Asansörler kullanım amacı gereği hergün çalışan makinelerdir. Bu sebepten bazı parçalarında aşınma veya arıza olası bir durumdur. Bu durumların minimum seviye indirmek için asansör bakımı gereklidir. Asansörler ayrıca can güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde emniyet sistemleri çalışır durumda olmalıdır. Firmamız tecrübesi ve kalitesi ile TSE ve CE'nin belirlemiş olduğu standartlar doğrultusunda asansör bakımı yapmaktadır.

Onarım

Asansör Onarım Hizmetimiz

Asansörlerin arızalanmış çalışır hale getirilmesi veya eski asansörlerin yeni standartlara uygun hale getirilmesi günümüzde zorunlu hale gelmiştir. TSE'nin standartlarına göre eski olan asansörlerde bazı emniyet önlemleri yoktur. Bunlardan bazıları iç kapı, aşırı yük, frenleme sistemleri vb. sistemler olmayabilir. Bu gibi durumlarda firmamız TSE standartlarına uygun olarak TSE ve CE'li parça veya ürünlerler asansörlerinizin onarım ve yenileme işlemlerini tecrübeli ve bilgili elemanları ile yapmaktadır.

Montaj

Asansör Montaj Hizmetimiz

Bina veya işyerlerinde artık asansörler çok aranır duruma gelmiştir. Asansör ihtiyacınız sizin isteğiniz doğrultusunda yapılır. Yapılacak olan asansörler standartlara ve can güvenliğine uygun şekilde tasarlanır. Asansörler TSE ve CE'ye uygun olur. Binanızda bulunan mevcut asansörler yerinden sökülerek yerine yenisi de yapılabilir.